Jesteśmy zespołem projektantów, wykonawców i przedsiębiorców, których połączyła chęć stworzenia firmy oferującej sprytne wykorzystanie kompaktowych powierzchni budowanych przez nas domów. To właśnie do tego nawiązuje nasza nazwa, HowSmart.

Budowa domów kompaktowych staje się alternatywą dla zakupu mieszkania, w cenie kawalerki można mieć działkę, dom dla siebie i rodziny, to jest właśnie SMART.

Cieszymy się, że też jesteś SMART.

Jarosław Koczyński

Przedsiębiorca z wizją. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w branży przemysłowej oraz budowlanej. Prowadził projekty modernizacji linii produkcyjnych dla takich firm jak British American Tobacco, Wrigley Company czy Reckitt Benckiser. Jest pomysłodawcą idei HowSmart i założycielem naszej marki. Jego pasją są rowerowe wyprawy po mazurskich bezdrożach.

Natalia Turek

Bardzo ważne jest dla niej dbanie o detale. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowiskach kierowniczych w firmach usługowych. Z wykształcenia absolwentka kierunku Logistyka na Akademii Obrony Narodowej oraz Finansów i Rachunkowości  w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.W HowSmart  odpowiada za optymalizację  procesów logistycznych. Wolne chwile spędza odkrywając ciekawe i niepoznane dotąd miejsca  z plecakiem na plecach

Łukasz Czapliński

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału budownictwa. Posiada 16 letnie doświadczenie w branży budowlanej. Swoją praktykę zdobywał w firmach budowlanych o zasięgu globalnym, na stanowiskach związanych z nadzorowaniem budów, zarządzaniem portfolio produktowym czy wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii w budownictwie. W firmie Howsmart odpowiedzialny jest za dział realizacji i zaopatrzenia budów. Nie boi się wyzwań i zawsze szuka rozwiązań. W wolnym czasie lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca na ziemi.

Natalia  Małolepsza

Pasjonatka architektury. Design zawładnął całym jej życiem. W swoje projekty wkłada wiedzę zdobytą na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz całe serce. Wielką inspiracją jest dla niej Skandynawia. W wolnym czasie uczy się języka szwedzkiego i maluje

Maria Kopczyńska-Martinez

Architekt, członek Izby Architektów RP. Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiowała
także na Universidad de Alcalá de Henares w Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowniach projektowych i na budowach
w Szwajcarii, Meksyku, Hiszpanii i w Polsce, m.in. na budowie wieżowca Złota 44. Od 2015 roku wraz z mężem prowadzi pracownię Eureka Architekci. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, a także ich rozbudowach i przebudowach.

W czasie wolnym podróżuje z rodziną po Polsce i Europie samodzielnie zbudowanym kampervanem.

Piotr Łysek

Prezes InnoDOM Sp z o.o. która zajmuje się wprowadzaniem, projektowaniem i wykonawstwem nowoczesnych systemów grzewczych oraz instalacji fotowoltaicznych. Wykształcenie wyższe magisterskie. W firmie odpowiedzialny za nadzór nad całym procesem zarządzania i koordynowania poszczególnych etapów montaży. Interesuję się nowymi technologiami, geopolityką, wędkarstwem i sportem.

Tomasz Buza
Inżynier, absolwent budownictwa ogólnego oraz zarządzania procesem inwestycyjno-budowlanym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w lokalnych i międzynarodowych firmach usługowych, budowlanych i deweloperskich. Uczestniczył w realizacji zarówno niewielkich inwestycji, w postaci domów jednorodzinnych, jak i budynków wielorodzinnych, a nawet rozbudowie centrum
handlowego. Ceni sobie dobrą organizację i zawsze w pełni angażuje się w prowadzone projekty. Prywatnie jest oddanym tatą dwóch synów i pasjonatem motoryzacji.
Paulina Berdzik

W HowSmart zajmuje się sprawami administracyjnymi i logistycznymi. Do jej obowiązków należy również reagowanie i rozwiązywanie bieżących wyzwań. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ma wszelkie niezbędne informacje, więc odpowie na każde pytanie i podpowie, jak rozwiązać każdy problem. Praca, którą wykonuje, przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Praca biurowa wcale nie musi być nudna! Zwłaszcza, gdy z dokumentów wynika, że HowSmart rozwija się w zawrotnym tempie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z duszą artystki.

Jan Guzowski

Architekt, współzałożyciel Prostej Pracowni Projektowej. Na pytanie “Kim chcesz zostać?” Już od dziecka odpowiedź była jedna “Architektem” i tak się stało. Przy projektowaniu funkcja zawsze idzie w parze z formą. Doświadczenie od 15 lat zdobywał w całej Polsce projektując zarówno zabudowę mieszkaniową jednorodzinną jak i usługową. Z zamiłowania projektowanie łączy z wizualizacjami i animacjami. Bez architektury i motoryzacji życie byłoby dużo uboższe.

Tomasz Białous

Inżynier, absolwent Wydziału budownictwa i inżynierii środowiska, elektrotechnik.
Posiada wieloletnie doświadczenie techniczne na obiektach infrastruktury wojskowej, jak również w wykonawstwie budynków jednorodzinnych.  Pasjonat konstrukcji drewnianych, instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Zaangażowany w pracę zespołową kompleksowego prowadzenia procesu budowy, jak również w indywidualne uzgodnienia z klientami.
Detalista w kwestiach praktycznego tworzenia instalacji pod preferencje nawet bardzo wymagających klientów.  Prywatnie zaangażowany rodzic dzielący sie pasją do żeglarstwa, snowboardu i turystyki motocyklowej.
 

Daniel Martinez Garcia

Architekt, członek Izby Architektów RP. Jest absolwentem Faculdad de Arquitectura de Universidad de Alcalá de Henares w Hiszpanii, studiował także na Università d’Architettura Ludovico Quaroni w Rzymie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodących polskich biurach projektowych i na budowach m.in. budynku Wydziału Chemii UW w Warszawie.

Od 2015 roku wraz z żoną prowadzi pracownię Eureka Architekci. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, a także ich rozbudowach i przebudowach.

W czasie wolnym podróżuje z rodziną po Polsce i Europie samodzielnie zbudowanym kampervanem.

Przemysław Rybitwa

Ukończył logistykę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, zdobywając solidne podstawy do zarządzania procesami. Ceni sobie dynamikę i wyzwania, co sprawia, że z entuzjazmem i zaangażowaniem podchodzi do każdego nowego projektu. Pasjonat motoryzacji, sportu i podróży. W wolnym czasie odkrywa nowe miejsca, zgłębia tajniki motoryzacyjnych nowinek oraz techniki muay thai.

Eksperci w Doradztwie Kredytowym

Naszym głównym założeniem w codziennej pracy jest pomagać klientom spełniać ich marzenia i założone cele

Dajana Majewska

Jako Ekspert Finansowy pracuję od 2011 roku. Swoje pierwsze kroki w tej branży stawiałam w firmie Money Expert S.A. gdzie spędziłam bardzo intensywne dwa lata szkoleń i zbierania doświadczenia. w 2103 roku nieoczekiwanie nadszedł czas na zmiany i wraz ze swoim dotychczasowym doświadczeniem przeszłam do firmy Gold Finance Sp. z o.o. by dalej kontynuować swoje zawodowe plany. Od 2016 do marca 2018 roku realizowałam się jako Dyrektor Oddziału Gold Finance by ostatecznie w marcu 2018 roku założyć własną firmę i budować markę Majewscy Biznes Partner. Moją specjalizacją są kredyty hipoteczne. W 2016 roku skończyłam studia prawnicze i nadal kontynuuję naukę w tym kierunku.

Dominik Majewski

Pracę w bankowości zacząłem w 2004 roku w Banku BGŻ. Początkowo zajmowałem stanowisko doradcy klienta Po niedługim czasie udało mi się awansować na kierownika oddziału. Już wtedy wiedziałem, że chcę się wyspecjalizować w finansowaniu przedsiębiorstw, dlatego w 2006 roku przeszedłem do Banku Zachodniego WBK i zajmowałem tam stanowisko Doradcy Biznesowego do 2011 roku. W ciągu tych 5 lat zdobyłem tam swoje pierwsze doświadczenia w zakresie obsługi klientów prowadzących własne przedsiębiorstwa oraz odbyłem liczne szkolenia, które mocno ugruntowały moją wiedzę.

W latach 2011 –2012 Miałem okazję uczestniczyć w projekcie wprowadzanie faktoringu w Idea Banku. Pełniłem tam funkcję koordynatora. Zarządzanie tak dużym projektem było dla mnie ogromnym doświadczeniem. W 2012 roku objąłem stanowisko Doradcy Private Banking w Getin Noble Banku. Obsługiwałem dedykowanych klientów w całej Polsce dzięki czemu poznałem specyfikę przedsiębiorców oraz osób indywidualnych z różnych regionów naszego kraju. Pozwoliło mi to bliżej poznać lokalny charakter wielu branż oraz problemy z jakimi się tam zmagają. Wszystkie te zmiany i doświadczenia pozwoliły mi podjąć decyzję o tym by w 2018 roku założyć własną firmę i budować markę Majewscy Biznes Partner.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl 

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Projekt i wykonanie   S P E C T A R

pl_PLPolish