Jesteśmy zespołem projektantów, wykonawców i przedsiębiorców, których połączyła chęć stworzenia firmy oferującej sprytne wykorzystanie kompaktowych powierzchni budowanych przez nas domów. To właśnie do tego nawiązuje nasza nazwa, HowSmart.

Budowa domów kompaktowych staje się alternatywą dla zakupu mieszkania, w cenie kawalerki można mieć działkę, dom dla siebie i rodziny, to jest właśnie SMART.

Cieszymy się, że też jesteś SMART.

Jarosław Koczyński

Przedsiębiorca z wizją. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w branży przemysłowej oraz budowlanej. Prowadził projekty modernizacji linii produkcyjnych dla takich firm jak British American Tobacco, Wrigley Company czy Reckitt Benckiser. Jest pomysłodawcą idei HowSmart i założycielem naszej marki. Jego pasją są rowerowe wyprawy po mazurskich bezdrożach.

Natalia Turek

Bardzo ważne jest dla niej dbanie o detale. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowiskach kierowniczych w firmach usługowych. Z wykształcenia absolwentka kierunku Logistyka na Akademii Obrony Narodowej oraz Finansów i Rachunkowości  w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.W HowSmart  odpowiada za optymalizację  procesów logistycznych. Wolne chwile spędza odkrywając ciekawe i niepoznane dotąd miejsca  z plecakiem na plecach

Łukasz Czapliński

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału budownictwa. Posiada 16 letnie doświadczenie w branży budowlanej. Swoją praktykę zdobywał w firmach budowlanych o zasięgu globalnym, na stanowiskach związanych z nadzorowaniem budów, zarządzaniem portfolio produktowym czy wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii w budownictwie. W firmie Howsmart odpowiedzialny jest za dział realizacji i zaopatrzenia budów. Nie boi się wyzwań i zawsze szuka rozwiązań. W wolnym czasie lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca na ziemi.

Aleksandra Kaszubska
Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej oraz Lund Tekniska Hogskola w Szwecji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Irlandii i Danii. Od 15 lat zajmuje się projektowaniem architektonicznym. Dużą wagę przykłada do efektywnego czytania planów miejscowych oraz optymalnego wykorzystania działki pod daną inwestycję. Posiada praktyczną znajomość Prawa budowlanego oraz Warunków Technicznych. Prywatnie jest mamą Matyldy i Rozalii i to im poświęca swój czas wolny. Pasjonuje się designem, zwłaszcza skandynawskim, polityką oraz gotowaniem. Lubi podróże.

Marek Kostecki

Od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem architektoniczno-budowlanym i konstrukcyjnym budynków mieszkalnych. Wykształcenie kierunkowe zdobyte podczas studiów na Wydziale Inżynierii, Chemii i Fizyki Technicznej, Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, pozwoliło mu posiąść gruntową wiedzę z zakresu projektowania budowlanego. Dodatkowym wzmocnieniem jego kompetencji są uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. W wolnych chwilach czas poświęca rodzinie, podróżom oraz wędkarstwu.

Natalia  Małolepsza

Pasjonatka architektury. Design zawładnął całym jej życiem. W swoje projekty wkłada wiedzę zdobytą na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz całe serce. Wielką inspiracją jest dla niej Skandynawia. W wolnym czasie uczy się języka szwedzkiego i maluje

Michał Świeżak

Właściciel marki – MIKE DESIGN. Z wykształcenia absolwent kierunku Logistyka na Akademii Obrony Narodowej. Organizator i koordynator całego procesu wykończenia mieszkania pod klucz. Interesuje się nieruchomościami i psychologią biznesu. Jego hobby to sport – siatkówka, rower szosowy, wędrówki po lesie i górach.

Paweł Dobrowolski

Pasjonat Odnawialnych Źródeł Energii, od 10 lat zaangażowany w dostarczanie ekologicznych technologii do klientów. W Polsce przyczynił się do powstania kilku tysięcy instalacji fotowoltaiki, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Jego dewizą jest „JAKOŚĆ nie jakoś”. Zawsze dba o zadowolenie klientów i stawia ich na pierwszym miejscu. Od ponad 20 lat na rynku energetycznym, wcześniej jako doradca w firmach z tzw. „wielkiej czwórki” – PwC, EY i Deloitte.

Małgorzata Kochanek

Z optymizmem patrzy na rozwój odnawialnych źródeł energii. Szuka indywidulanych rozwiązań do uniezależniania energetycznego oraz wykorzystania nieskończonego potencjału jakie daje słońce. Współtworzy firmę Lubie OZE, dla której inwestycje w odnawialne źródła energii to nie tylko możliwość budowania pasywnego przychodu, redukowania kosztów za energie elektryczną – to również inwestycja w nasze środowisko, w naszą przyszłość.
W HowSmart odpowiada za dopasowanie odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej do Twojego wymarzonego domu. Z pasją tańczy w rytmie cha – cha oraz poszukuje malowniczych miejsc do długich spacerów na łonie natury

Kamilla Galicka-Zys

Architekt z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie konserwatorstwa i zabytkoznawstwa. Jej pracownia aktywnie uczestniczy w procesie rewitalizacji miast tworząc kompleksowe opracowania projektowe zabytkowych budynków użyteczności publicznej. Portfolio uzupełniają projekty domów mieszkalnych dla wymagających klientów wraz z wnętrzami.
W wolnych chwilach „zamęcza” swoją rodzinę wycieczkami i opowieściami o łódzkich zabytkach, architekturze i designie, uwielbia piec i gotować, a jej beza Pavlovej jest prawdziwym rarytasem.

Maciej Maryniak

Od ponad dekady wspiera Klientów w branży budowlanej i grzewczej na terenie całej Polski.
Wykonał wiele, lecz nie popadł w rutynę. Cieszy go wykorzystanie swoich doświadczeń w indywidualnych realizacjach. 
Zbuduje wszystko ze wszystkimi, na co dzień buduje konstrukcje Lego z synem i córką, a w Zespole Howsmart odpowiada za wykończenia budynków.

Łukasz Jaśkiewicz
Właściciel agencji ubezpieczeniowej. Od ponad 6 lat aktywnie wspiera swoich klientów w znalezieniu dla nich idealnego rozwiązania spośród dostępnych na rynku ofert. Ubezpieczenia to dla niego, nie tylko praca ale ogromna pasja, którą z dnia na dzień coraz bardziej pogłębia. Możesz liczyć na jego pomoc nie tylko podczas zakupu ubezpieczenia, ale także w momencie zgłoszenia szkody. W wolnych chwilach uwielbia eksperymentować w kuchni.
Maria Kopczyńska-Martinez

Architekt, członek Izby Architektów RP. Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiowała
także na Universidad de Alcalá de Henares w Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowniach projektowych i na budowach
w Szwajcarii, Meksyku, Hiszpanii i w Polsce, m.in. na budowie wieżowca Złota 44. Od 2015 roku wraz z mężem prowadzi pracownię Eureka Architekci. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, a także ich rozbudowach i przebudowach.

W czasie wolnym podróżuje z rodziną po Polsce i Europie VW T4 samodzielnie przerobionym na kampera.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Projekt i wykonanie   S P E C T A R

HowSmart
Stefana Bryły 3/342,
02-685 Warszawa
Telefon: +48 505 775 183
Email: kontakt@howsmart.pl

Nie traćmy czasu!

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na każde Twoje pytanie i wątpliwość!

To proste. Zostaw namiar do siebie w postaci telefonu lub adresu e-mail, a resztą zajmie się zespół HowSmart. Możesz być pewny, że znamy odpowiedź na każde pytanie dotyczące Twojego nowego domu! To wynika z doświadczenia!