Jesteśmy zespołem projektantów, wykonawców i przedsiębiorców, których połączyła chęć stworzenia firmy oferującej sprytne wykorzystanie kompaktowych powierzchni budowanych przez nas domów. To właśnie do tego nawiązuje nasza nazwa, HowSmart.

Budowa domów kompaktowych staje się alternatywą dla zakupu mieszkania, w cenie kawalerki można mieć działkę, dom dla siebie i rodziny, to jest właśnie SMART.

Cieszymy się, że też jesteś SMART.

Jarosław Koczyński

Przedsiębiorca z wizją. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w branży przemysłowej oraz budowlanej. Prowadził projekty modernizacji linii produkcyjnych dla takich firm jak British American Tobacco, Wrigley Company czy Reckitt Benckiser. Jest pomysłodawcą idei HowSmart i założycielem naszej marki. Jego pasją są rowerowe wyprawy po mazurskich bezdrożach.

Natalia Turek

Bardzo ważne jest dla niej dbanie o detale. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowiskach kierowniczych w firmach usługowych. Z wykształcenia absolwentka kierunku Logistyka na Akademii Obrony Narodowej oraz Finansów i Rachunkowości  w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.W HowSmart  odpowiada za optymalizację  procesów logistycznych. Wolne chwile spędza odkrywając ciekawe i niepoznane dotąd miejsca  z plecakiem na plecach

Łukasz Czapliński

Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału budownictwa. Posiada 16 letnie doświadczenie w branży budowlanej. Swoją praktykę zdobywał w firmach budowlanych o zasięgu globalnym, na stanowiskach związanych z nadzorowaniem budów, zarządzaniem portfolio produktowym czy wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań i technologii w budownictwie. W firmie Howsmart odpowiedzialny jest za dział realizacji i zaopatrzenia budów. Nie boi się wyzwań i zawsze szuka rozwiązań. W wolnym czasie lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca na ziemi.

Aleksandra Kaszubska

Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej oraz Lund Tekniska Hogskola w Szwecji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce, Irlandii i Danii. Od 15 lat zajmuje się projektowaniem architektonicznym. Dużą wagę przykłada do efektywnego czytania planów miejscowych oraz optymalnego wykorzystania działki pod daną inwestycję. Posiada praktyczną znajomość Prawa budowlanego oraz Warunków Technicznych. Prywatnie jest mamą Matyldy i Rozalii i to im poświęca swój czas wolny. Pasjonuje się designem, zwłaszcza skandynawskim, polityką oraz gotowaniem. Lubi podróże.
Natalia  Małolepsza

Pasjonatka architektury. Design zawładnął całym jej życiem. W swoje projekty wkłada wiedzę zdobytą na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz całe serce. Wielką inspiracją jest dla niej Skandynawia. W wolnym czasie uczy się języka szwedzkiego i maluje

Maciej Maryniak

Od ponad dekady wspiera Klientów w branży budowlanej i grzewczej na terenie całej Polski.
Wykonał wiele, lecz nie popadł w rutynę. Cieszy go wykorzystanie swoich doświadczeń w indywidualnych realizacjach. 
Zbuduje wszystko ze wszystkimi, na co dzień buduje konstrukcje Lego z synem i córką, a w Zespole Howsmart odpowiada za wykończenia budynków.

Maria Kopczyńska-Martinez

Architekt, członek Izby Architektów RP. Jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiowała
także na Universidad de Alcalá de Henares w Hiszpanii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracowniach projektowych i na budowach
w Szwajcarii, Meksyku, Hiszpanii i w Polsce, m.in. na budowie wieżowca Złota 44. Od 2015 roku wraz z mężem prowadzi pracownię Eureka Architekci. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, a także ich rozbudowach i przebudowach.

W czasie wolnym podróżuje z rodziną po Polsce i Europie VW T4 samodzielnie przerobionym na kampera.

Piotr Łysek

Prezes InnoDOM Sp z o.o. która zajmuje się wprowadzaniem, projektowaniem i wykonawstwem nowoczesnych systemów grzewczych oraz instalacji fotowoltaicznych. Wykształcenie wyższe magisterskie. W firmie odpowiedzialny za nadzór nad całym procesem zarządzania i koordynowania poszczególnych etapów montaży. Interesuję się nowymi technologiami, geopolityką, wędkarstwem i sportem.

Tomasz Buza
Inżynier, absolwent budownictwa ogólnego oraz zarządzania procesem inwestycyjno-budowlanym.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w lokalnych i międzynarodowych firmach usługowych,
budowlanych i deweloperskich. Uczestniczył w realizacji zarówno niewielkich inwestycji, w postaci
domów jednorodzinnych, jak i budynków wielorodzinnych, a nawet rozbudowie centrum
handlowego. Ceni sobie dobrą organizację i zawsze w pełni angażuje się w prowadzone projekty.
Prywatnie jest oddanym tatą dwóch synów i pasjonatem motoryzacji.
Paulina Berdzik

W HowSmart zajmuje się sprawami administracyjnymi i logistycznymi. Do jej obowiązków należy również reagowanie i rozwiązywanie bieżących wyzwań. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ma wszelkie niezbędne informacje, więc odpowie na każde pytanie i podpowie, jak rozwiązać każdy problem. Praca, którą wykonuje, przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Praca biurowa wcale nie musi być nudna! Zwłaszcza, gdy z dokumentów wynika, że HowSmart rozwija się w zawrotnym tempie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama z duszą artystki.

Jan Guzowski

Architekt, współzałożyciel Prostej Pracowni Projektowej. Na pytanie “Kim chcesz zostać?” Już od dziecka odpowiedź była jedna “Architektem” i tak się stało. Przy projektowaniu funkcja zawsze idzie w parze z formą. Doświadczenie od 15 lat zdobywał w całej Polsce projektując zarówno zabudowę mieszkaniową jednorodzinną jak i usługową. Z zamiłowania projektowanie łączy z wizualizacjami i animacjami. Bez architektury i motoryzacji życie byłoby dużo uboższe.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Projekt i wykonanie   S P E C T A R

HowSmart
Stefana Bryły 3/342,
02-685 Warszawa
Telefon: +48 505 775 183
Email: kontakt@howsmart.pl

Nie traćmy czasu!

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na każde Twoje pytanie i wątpliwość!

To proste. Zostaw namiar do siebie w postaci telefonu lub adresu e-mail, a resztą zajmie się zespół HowSmart. Możesz być pewny, że znamy odpowiedź na każde pytanie dotyczące Twojego nowego domu! To wynika z doświadczenia!