Weronika H.

Firma Howsmart wybudowała dla mnie Future Smart. Wszystkie prace na budowie zostały wykonane na najwyższym możliwym poziomie – z wyjątkową starannością dosłownie o każdy szczegół w każdym zakątku. Pracowników pana Jarosława cechuje wyjątkowa solidność i terminowość wykonywanych prac. Poza tym wszystkim HOWSMART to wyjątkowa uczciwość zarówno w opracowywaniu wstępnych kosztorysów jak i kosztorysów ostatecznych odnośnie cen na poszczególne rodzaje pakietów i usług. W oparciu o wysoką jakość wykonanych u mnie prac budowlanych polecam firmę HOWSMART wszystkim zleceniodawcom poszukującym godnej zaufania oraz rzetelnej ekipy budowlanej.

Jakub J.

Z firmą HowSmart współpracowałem w zakresie budowy dwóch domów Mezzanine Smart 35 które są wynajmowane w mojej osadzie domów na wynajem Wzgórza Kunowskie w miejscowości Trzcianka. Firma HowSmart realizowała dla mnie zakres do stanu deweloperskiego. Budowa przebiegała sprawnie, bez konieczności angażowania mnie w procesy budowlane co było dla mnie najważniejszym aspektem naszej współpracy. Tempo pracy połączone z jakością sprawiły, że już teraz rozważam budowę dwóch kolejnych domów Mezzanine Smart. Rekomenduję firmę HowSmart jako rzetelnego partnera w biznesie.

Dorota M.

Współpracę z firmą HOWSMART rozpoczęłam latem 2022. Wykonali dla mnie budowę domu 35m2 na najwyższym poziomie. Pan Jarosław Koczyński jest osobą niespotykanie zorganizowaną, perfekcyjną, profesjonalną i doświadczoną, a przy tym jest bardzo sympatyczny. Nie mogłam osobiście nadzorować wszystkich prac na budowie, jednak nie było to potrzebne, gdyż o każdy najmniejszy szczegół i detal zadbali pracownicy HOWSMART. Firma dysponuje świetną ekipą pracowników, którzy swoją pracę wykonywali bardzo starannie, dbając jednocześnie o czystość na terenie budowy. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą HOWSMART i szczerze polecam wszystkim jej usługi, zważywszy na to że w dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak profesjonalną i uczciwą Firmę.

Tomasz K.

Firma HOWSMART wybudowała dla mnie dwa domy Mezzanine Smart. Współpracę z HOWSMART oceniam bardzo pozytywnie, budowa została zrealizowana terminowo i bardzo solidnie, a podejście do klienta jest profesjonalne od etapu ofertowania po odbiór końcowy.
Na mojej budowie pracowały wyłącznie profesjonalne ekipy budowlane dysponujące kompleksowym zapleczem technicznym, którym również chcę podziękować za współpracę.
Polecam firmę HOWSMART.

Danuta P.

Polecam firmę HOWSMART, jako doskonałego wykonawcę prac budowlanych. Zamówiłam dom Family Smart z kompleksowym wykończeniem. Wszyscy pracownicy firmy wykazali się zarówno ogromną fachowością, jak i sumiennością oraz uczciwością. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze, zakończone w terminie i zgodnie z wyceną. Efekt pracy przerósł oczekiwania. Dom wygląda pięknie. Całość jest zrealizowana wiernie wobec projektu, wszelkie szczegóły zostały dobrze przemyślane. Pracownicy HOWSMART wykazali się dużym zaangażowaniem. Byli zawsze punktualni, dotrzymywali słowa, a o dom zadbali jak o własny. Serdecznie dziękuję i polecam rzetelną firmę.

Michał G.

Współpraca z Panem Jarkiem i HOWSMART była bardzo spokojna, bez potrzeby szczególnego nadzoru, a prace zostały wykonane z wzorową wprost starannością na najwyższym poziomie. Tutaj tez nalezą się słowa uznania dla ekipy HOWSMART, której zależy na bardzo dobrym wykonaniu swojej pracy. Pan Jarek i jego firma przewyższyli moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony z efektu tej współpracy i z przyjemnością polecam HOWSMART innym.

Radosław K.

Firmę HowSmart mogę polecić jako solidnego wykonawcę. Profesjonalizm i wiedza techniczna na bardzo wysokim poziomie to cecha pracowników tej firmy. Wykonują swoje obowiązki rzetelnie i terminowo, jednocześnie są otwarci na potrzeby klienta. Budowa mojego domu Mezzanine Smart 50 przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Prace były realizowane zgodnie z przedmiotem budowy, ustaleniami, a jakość robót była na bardzo wysokim poziomie.

Adam W.

Na przykładzie własnych doświadczeń rekomenduję firmę HOWSMART, jako rzetelnego wykonawcę. Wszystkie prace przy budowie mojego domu zostały wykonywane przez firmę HOWSMART terminowo i na wysokim poziomie, a kontakt z przydzielonym zespołem był sprawny i profesjonalny.

Mateusz W.

Współpraca z firmą HowSmart SP. Z O.O. to dla mnie czysta przyjemność. Z jej usług skorzystałem, zlecając wykonanie domu Family Smart 50. Na szczęście budowa trafiła we właściwe ręce, a pracownicy HowSmart uporali się z nią w zaskakująco szybkim czasie.
HowSmart to firma godna rekomendacji również ze względu na wysoki poziom kultury biznesowej prezentowany na każdym kroku. Specjaliści koordynujący nasz projekt byli zawsze do dyspozycji i ze zrozumieniem podchodzili do kolejnych uwag i sugestii – realizując naszą wizję i wspólnie określone cele. Skutecznie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

HOWSMART

HOWSMART Sp. z o.o.
ul. Gubinowska 4/77
02-956 Warszawa
NIP: 9512510878
Telefon: +48 505 775 183
Email: biuro@howsmart.pl

Pytania i odpowiedzi

Jeśli nie widzisz odpowiedzi na swoje pytanie możesz je do nas wysłać w każdym momencie. Postaramy się na nie odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Projekt i wykonanie   S P E C T A R

HowSmart
Stefana Bryły 3/342,
02-685 Warszawa
Telefon: +48 505 775 183
Email: kontakt@howsmart.pl

Nie traćmy czasu!

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na każde Twoje pytanie i wątpliwość!

To proste. Zostaw namiar do siebie w postaci telefonu lub adresu e-mail, a resztą zajmie się zespół HowSmart. Możesz być pewny, że znamy odpowiedź na każde pytanie dotyczące Twojego nowego domu! To wynika z doświadczenia!